• "Moje naturalne piękno" GŁOSUJEMY!

• Nasze uczennice z klasy VIIIb biorą udział w konkursie ,,Moje naturalne piękno" Prosimy o oddawanie głosów na ich plakat. Poniżej instrukcja jak to zrobić. 1. Wejdź na stronę i załóż konto https://akademia-dojrzewania.pl/2. Ponownie wejdź na stronę i tam znajdują się prace konkursowe, w tym nasza praca https://akademia-dojrzewania.pl/.../konkurs-moje...3. Aby oddać głos należy być zalogowanym, klikając pod plakatem ZAGŁOSUJ4. Aby oddać ważny głos na naszą należy ponownie wpisać adres e-mail5. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link. Należy wejść na swoją pocztę, aby aktywować głos poprzez wysłany link.6. Głosowanie trwa do 17 maja. (enb)

• Dzień Babci i Dziadka

• BABCIA i DZIADEK  to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. To osoby, które w życiu każdego z Nas odgrywają bardzo ważną rolę. Dzień  21 i 22 stycznia zawsze obchodziliśmy wyjątkowo uroczyście, gdyż są to najpiękniejsze dni, w których obdarzamy swoich dziadków wyrazami szacunku i szczególnymi dowodami miłości. Niestety z powodu pandemii, pierwszy raz w historii babcie i dziadkowie nie wybrali się na okolicznościową imprezę. Mimo trudnej sytuacji dzieci z naszego oddziału przedszkolnego przygotowały specjalny program artystyczny, aby chociaż w taki sposób podziękować i  złożyć życzenia swoim babciom i dziadkom. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, a także przygotowały własnoręcznie upominki i laurki. W trakcie występów dzieciom towarzyszyła  Pani wicedyrektor Eleonora Lewalska. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewaliśmy dla Naszych Seniorów gorące "Sto lat..." :)

• Dzień bałwana u "Motylków"