• MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY

28 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej przy
              ul. Tysiąclecia odbył się Miejski Konkurs Matematyczny dla uczniów
              klas 1 – 3. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki: Oliwia Chełstowska z kl. 1A, Zofia Ćwiklińska z kl. 2B, Julia Kowalewicz z kl. 2A, Nell Mazur z kl. 3A, Agata Bogucka z kl. 3B oraz chłopiec z kl. 1B – Oskar Krzemiński.

Dzieci rozwiązywały matematyczne łamigłówki i zadania z treścią dostosowane do ich poziomu edukacyjnego. Wszystkie napisały test na wysokim poziomie, jednak na wyróżnienie zasłużyła  Oliwia Chełstowska, która zajęła 3 miejsce wśród pierwszoklasistów. Natomiast Agata Bogucka została mistrzynią wśród trzecioklasistów - 1 miejsce! - i zakwalifikowała się do etapu konkursu powiatowego.

Nauczycielkami dzieci są Panie: Marzena Rykaczewska (1A), Anna Dembowska (1B), Gizela Moczadło (2A), Mariola Lewalska (2B), Aleksandra Mossakowska (3A), Adrianna Kamińska/Paulina Nietupska (3B).

Gratulacje dla wszystkich!