Nawigacja

Rekordy szkoły O klubie NAJLEPSZY SPORTOWIEC Zawodnicy Sukcesy Terminy zawodów Terminy treningów Wyniki zawodów Wyniki XX Mikołajkowego skoku wzwyż Klubowe wieści internetowe Wyniki "Czwartków La" Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa

UKS Iskra

Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa

Liga_szachowa.pdf

II_kolejka_ligi_szachowej.pdf

......................................................

 

Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa – pierwsza edycja 2018/2019

Klasyfikacja drużynowa po szóstej kolejce rozgrywek

Chłopcy do lat 9

 

Miejsce Szkoły

Nazwa Szkoły

Miejscowość

Ilość punktów zdobytych przez 4 najlepszych zawodników

Uwagi

1

Szkoła Podstawowa

Tuszewo

10/IX + 14/X  + 14/XII  +15,5/I  + 5/II + 12/III  =  60,5

 

2

Szkoła Podstawowa

Zwiniarz

                             12,0/I  + 13,5/II + 6/III =      31,5

 

3

Szkoła Podstawowa

Brzozie Lubawskie

                 3/X +        6,0/I + 10/II  + 7/III =      26,0

 

4

Szkoła Podstawowa

Kurzętnik

                    3,5/XII + 1/I + 8,5/II + 4/III =       17,0

                           

5

Szkoła Podstawowa  nr 1

Nowe Miasto Lubawskie

                3/X +                   3,0/I            =           6,0

 

6

Szkoła Podstawowa

Wielkie Leźno

                5/X                                         =           5,0

 

7

Szkoła Podstawowa nr 4

Kętrzyn

                                            4,0/I             =         4,0

 

 

Klasyfikacja drużynowa po szóstej kolejce rozgrywek

Dziewczynki do 9 lat

 

Miejsce Szkoły

Nazwa szkoły

Miejscowość

Ilość zdobytych punktów przez 4 najlepsze zawodniczki

Uwagi

1

Szkoła Podstawowa

Brzozie Lubawskie

       5,0/XII   +  2,0/I  + 2,5/II + 3,5/III=   13,0

 

2

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowe Miasto Lubawskie

                                 6,0/I  + 5/III =           11,0

 

3

Szkoła Podstawowa

Wielkie Leźno

3/X                                               =             3,0

 

4

Szkoła Podstawowa

Kurzętnik

                               1/II            =                 1,0

 

 

Klasyfikacja drużynowa po  szóstej kolejce rozgrywek

Dziewczynki 10 lat i więcej

 

Miejsce Szkoły

Nazwa Szkoły

Miejscowość

Ilość punktów zdobytych przez 4 najlepsze zawodniczki

Uwagi

1

Szkoła Podstawowa

Zwiniarz

2,0/X + 3,5/XII + 2,0/I + 3,5/II + 4,0/III =15,0

 

2

Szkoła Podstawowa

Wielkie Leźno

4/X                                                          =  4,0

 

2

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowe Miasto Lubawskie

        4/XII                                               =  4,0

 

3

Szkoła Podstawowa

Brzozie Lubawskie

2/X                                                           = 2,0

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa po szóstej kolejce rozgrywek

Chłopcy 10 lat i więcej

 

Miejsce Szkoły

Nazwa Szkoły

Miejscowość

Ilość punktów zdobytych przez 4 najlepszych zawodników

Uwagi

1

Szkoła Podstawowa

Zwiniarz

11,0/X + 10,5/XII + 18,0/I + 13,5/II + 17,0    =  70,0

 

2

Szkoła Podstawowa

Tuszewo

15,0/IX + 3,5/X  + 8,5/XII + 13,5/I + 5/II  9,5/III = 55,0

 

3

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowe Miasto Lubawskie

4,5/IX +  4/X +10,0/XII  +  8,5/I + 7,5/II + 3,0/III = 37,5

 

4

Szkoła Podstawowa nr 3

Nowe Miasto Lubawskie

4,0/IX + 7,0/ X + 7,0/XII + 6,0/I + 7,0/II + 6,0/III = 37,0

 

5

Szkoła Podstawowa

Mroczno

3/IX + 5/X + 4/XII   + 4,0/II + 4,5/III       =   20,5

 

6

Szkoła Podstawowa

Wielkie Leźno

          9,0/X                                               =     9,0

 

7

Szkoła Podstawowa nr 4

Kętrzyn

                                           6,0/I              =      6,0

 

8

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowe Miasto Lubawskie

5/IX                                                         =      5,0                  

 

9

Szkoła Podstawowa

Lubawa

                                           4,5/I             =      4,5

 

10

Szkoła podstawowa

Brzozie Lub.

                                            3,0/II          =       3,0

 

 

Indywidualne po szóstej kolejce rozgrywek

Dziewczynki do 9 lat

Miejsce

Nazwisko i Imię

Ilość pkt 29.09.18

Ilość pkt

27.10.18

Ilośc pkt

15.1218

Ilość

pkt

21.01.19

Ilość

pkt

23.02

.19

Ilość

pkt

16.03.19

Szkoła

Suma pkt

1

Dziodko Wiktoria

 

 

 

6,0

 

5,0

SP 1 NML

11,0

2

Robaczewska Wiktoria

 

 

3,0

2,0

2,5

1,5

Brzozie Lub.

9,0

3

Piotrowska Weronika

 

3,0

 

 

 

 

Wielkie Leźno

3,0

4

Tausend Juna

X

X

2,0

 

 

 

Brzozie Lub.

2,0

4

Gruźlewska Maria

 

 

 

 

 

2,0

Brzozie Lub.

2,0

5

Kujawska Nina

 

 

 

 

1,0

 

Kurzętnik

1,0

6

Kowalska Roksana

 

 

 

 

 

0,0

Brzozie Lub.

0,0

 

Wyniki indywidualne po szóstej kolejce rozgrywek

Dziewczynki 10 lat i więcej

Miejsce

Nazwisko i Imię

Ilość pkt

29.09.18

Ilość pkt 27.10.18

Ilość

pkt 15.12.18

Ilość

pkt

21.01.19

Ilość pkt

23.02

.19

Ilość pkt

16.03.19

Szkoła

Suma

pkt

1

Klinkusz Magdalena

x

2,0

3,5

2,0

3,5

4,0

Zwiniarz

15,0

2

Nowińska Weronika

x

4,0

 

 

 

 

Wielkie Leźno

4,0

2

Grzywacz Magdalena

x

x

4,0

 

 

 

NML SP nr 1

4,0

3

Styborska Nikola

x

2,0

 

 

 

 

Brzozie Lub.

2,0

 

Wyniki indywidualne po szóstej kolejce rozgrywek

Chłopcy do lat 9

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Ilość pkt 29.09.18

Ilość pkt

27.10.18

Ilość pkt

15.12.18

Ilość pkt

21.01.19

Ilość pkt

23.02

.19

Ilość pkt

16.03.19

Szkoła

Suma pkt

1

Szwarc Filip

1,5

4,5

4,0

4,0

 

4,0

Tuszewo

18,0

2

Szwarc Dorian

3,0

4,0

3,0

3,0

 

4,0

Tuszewo

17,0

3

Maćkiewicz Filip

1,0

3,0

4,0

4,0

 

4,0

Tuszewo

16,0

4

Waruszewski Jakub

 

 

 

4,0

3,5

2,5

Brzozie Lub.

10,0

4

Wanat Jan

 

3,0

 

 

4,5

2,5

Brzozie Lub.

10,0

5

Sokołowski Przemysław

 

2,5

3,0

3,5

 

 

Tuszewo

9,0

5

Mirosław Miłosz

 

 

 

 

5,0

4,0

Kurzetnik

9,0

6

Puwalski Filip

3,0

 

 

 

5,0

 

Tuszewo

8,0

6

Kwaśniewski Jacek

 

 

 

3,0

2,0

3,0

Zwiniarz

8,0

6

Matusiak Sebastian

 

 

 

2,0

3,0

3,0

Zwiniarz

8,0

7

Lewandowski Fabian

 

 

 

3,0

4,5

 

Zwiniarz

7,5

8

Kowalczyk Jakub

 

 

 

3,0

4,0

 

Zwiniarz

7,0

9

Sternicki Łukasz

2,5

 

 

4,0

 

 

Tuszewo

6,5

10

Kotewicz Kacper

 

 

 

2,0

2,0

2,0

Brzozie Lub.

6,0

11

Świetoń Grzegorz

 

 

 

4,0

 

 

SP 4 Kętrzyn

4,0

12

Chała Oliwier

 

3,0

 

 

 

 

SP 1 NML

3,0

12

Szpakowski Paweł

 

3,0

 

 

 

 

Wielkie Leźno

3,0

12

Woldan Mateusz

 

 

 

3,0

 

 

SP 1 NML

3,0

12

Lewandowski Alan

 

 

 

3,0

 

 

Zwiniarz

3,0

13

Raszyński Adrian

 

 

2,5

 

 

 

Kurzętnik

2,5

14

Pilewski Dawid

 

2,0

 

 

 

 

Wielkie Leźno

2,0

14

Kłosowski Daniel

 

 

 

 

2,0

 

Kurzętnik

2,0

15

Kujawski Ignacy

 

 

 

 

1,5

 

Kurzętnik

1,5

16

Żuchowski Filip

 

 

1,0

 

 

 

Kurzętnik

1.0

16

Stankowski Filip

 

 

 

1,0

 

 

Kurzętnik

1,0

 

Wyniki indywidualne po szóstej kolejce rozgrywek

Chłopcy 10 lat i więcej

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Ilość pkt 29.09.18

Ilość pkt 27.10.18

Ilość pkt

15.1218

Ilość pkt

21.01

.19

Ilość pkt

23.02.19

Ilość pkt

16.03.19

Szkoła

Suma pkt

1

Dziodko Mateusz

4,0

7,0

7,0

6,0

7,0

6,0

SP 3 NML

33,0

2

Szwarc Cyprian

7,0

 

5,0

5,0

5,0

6,5

Tuszewo

28,5

3

Kalwa Kacper

 

4,5

4,5

5,0

5,0

4,0

Zwiniarz

23,0

4

Stasiuk Igor

4,0

4,5

4,0

4,0

4,0

3,0

SP 1 NML

20,5

4

Łożyński Fabian

3,0

5,0

4,0

 

4,0

4,5

Mroczno

20,5

5

Licznerski Szymon

3,0

3,5

3,5

5,0

 

3,0

Tuszewo

18,0

6

Klinkusz Wiktor

 

4,0

3,0

5,0

 

5,5

Zwiniarz

17,5

7

Kalwa Jakub

 

 

 

3,0

3,5

3,5

Zwiniarz

10,0

8

Staniszewski Adrian

2,5

 

 

4,0

 

3,0

Zwiniarz

9,5

9

Grzebski Andrzej

 

 

 

3,0

3,0

3,0

Zwiniarz

9,0

10

Ruczyński Dominik

 

 

3,0

4,0

 

 

Zwiniarz

7,0

11

Grzywacz Wiktor

x

x

6,0

 

 

 

NML SP nr 1

6,0

11

Świętoń Wojciech

 

 

 

6,0

 

 

SP4 Kętrzyn

6,0

11

Nowak Jakub

 

 

 

2,5

3,5

 

SP 1 NML

6,0

12

Pruchniewski Dawid

5,0

x

 

 

 

 

Tuszewo

5,0

12

Jeda Michał

5,0

x

 

 

 

 

SP 2 ML

5,0

13

Nowiński Krzysztof

x

4,5

 

 

 

 

Wielkie Leźno

4,5

13

Otręba Łukasz

x

4,5

 

 

 

 

Wielkie Leźno

4,5

13

Bartczak Mateusz

 

 

 

4,5

 

 

Lubawa

4,5

14

Kościński Szymon

 

 

 

 

 

4,0

Zwiniarz

4,0

15

Kolasa Maciej

 

 

 

3,5

 

 

Tuszewo

3,5

15

Gogolin Konrad

 

 

 

 

 

3,5

Zwiniarz

3,5

16

Margalski Przemysław

 

 

 

 

3,0

 

Brzozie Lub.

3,0

17

Jakubowski Bartosz

 

 

 

2,0

 

 

SP 1 NML

2,0

 

 

Opracował: F. Stachowicz

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie Pucharów odbędzie się 06 kwietnia 2019 r.

O godz. 10.00 turniej szachowy 5 rund, po 12 min dla zawodnika.                Po zakończeniu turnieju wręczanie pucharów, medali i upominków dla uczestników Nowomiejskiej Szkolnej Ligi Szachowej – pierwszej edycji.

Zapraszamy.

 

Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - VI kolejka - I edycja

Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim 2019-03-16/2019-03-16
Tempo gry: P'15
Sędzia: Feliks Stachowicz

Wyniki - runda 7

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

2

IV

Szwarc, Cyprian

R 1196

1400

SP Tuszewo

6,5

22,50

32,00

6

27,0

2

1

II

Dziodko, Mateusz

R 1271

1800

SP 3 NML

6,0

20,50

30,00

6

24,0

3

14

 

Klinkusz, Wiktor

0

1000

SP Zwiniarz

5,5

20,50

29,50

5

20,0

4

3

III

Dziodko, Wiktoria

R 1096

1400

SP 1 NML

5,0

18,50

27,00

5

19,0

5

19

 

Łożyński, Fabian

0

1000

SP Mroczno

4,5

16,50

24,00

4

15,5

6

5

IV

Maćkiewicz, Filip

0

1400

SP Tuszewo

4,0

23,00

32,50

4

20,0

7

12

 

Kalwa, Kacper

0

1000

SP Zwiniarz

4,0

19,00

27,50

4

17,0

8

6

V

Szwarc, Dorian

0

1200

SP Tuszewo

4,0

18,50

26,00

4

15,0

9

21

 

Mirosław, Milosz

0

1000

SP Kurzętnik

4,0

17,50

25,50

4

16,0

10

7

V

Szwarc, Filip

0

1200

SP Tuszewo

4,0

17,00

25,00

4

18,0

11

13

 

Klinkusz, Magdalena

0

1000

SP Zwiniarz

4,0

14,50

20,00

4

14,0

12

15

 

Kościnski, Szymon

0

1000

SP Zwiniarz

4,0

13,50

20,00

4

11,0

13

11

 

Kalwa, Jakub

0

1000

SP Zwiniarz

3,5

16,50

24,50

3

15,0

14

8

 

Gogolin, Konrad

0

1000

SP Zwiniarz

3,5

13,50

17,50

3

10,0

15

4

IV

Licznerski, Szymon

0

1400

SP Tuszewo

3,0

21,50

27,50

3

18,0

16

10

 

Grzebski, Andrzej

0

1000

SP Zwiniarz

3,0

20,00

29,00

3

16,0

17

24

 

Stasiuk, Igor

0

1000

SP 1 NML

3,0

19,50

27,00

3

13,0

18

20

 

Matusiak, Sebastian

0

1000

SP Zwiniarz

3,0

16,00

22,00

3

12,0

19

23

 

Staniszewski, Adrian

0

1000

SP Zwiniarz

3,0

15,00

22,00

3

9,0

20

18

 

Kwaśniewski, Jacek

0

1000

SP Zwiniarz

3,0

15,00

19,00

2

10,5

21

25

 

Wanat, Jan

0

1000

SP Brzozie Lubawskie

2,5

20,00

27,50

2

11,5

22

26

 

Waruszewski, Jakub

0

1000

SP Brzozie Lubawskie

2,5

18,00

22,50

2

13,0

23

16

 

Kotewicz, Kacper

0

1000

SP Brzozie Lubawskie

2,0

14,00

19,00

2

5,0

24

9

 

Gruźlewska, Maria

0

1000

SP Brzozie Lubawskie

2,0

13,00

17,00

2

6,0

25

22

 

Robaczewska, Wiktoria

0

1000

SP Brzozie Lubawskie

1,5

17,50

23,50

1

8,5

26

17

 

Kowalska, Roksana

0

1000

SP Brzozie Lubawskie

0,0

14,00

20,00

0

0,0

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Nowe Miasto Lubawskie
    13-300 Nowe Miasto Lubawskie
    ul.Jagiellońska 3
  • 56 4742184