• UKS Iskra

          • Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa

          • Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga - 2 edycja – 1 kolejka

            Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Jagielońska 3, 2019-10-19/2019-10-19
            Tempo gry: P'15
            Sędzia: Feliks Stachowicz

            Wyniki - runda 7

            M-ce

            Nr

            Tytuł

            Nazwisko Imię

            Ranking

            Klub

            Pkt.

            MBch.

            1

            3

            II

            Dziodko, Wiktoria

            1600

            Szkola Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            7,0

            23,00

            2

            1

            IV

            Grzywacz, Wiktor

            1400

            Szkola Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            6,0

            22,00

            3

            2

            IV

            Szwarc, Cyprian

            1400

            Szkoła Podstawowa w Tuszewie

            5,0

            23,00

            4

            5

            IV

            Maćkiewicz, Filip

            1400

            Szkoła Podstawowa w Tuszewie

            5,0

            21,00

            5

            4

            IV

            Licznerski, Szymon

            1400

            Szkoła Podstawowa w Tuszewie

            5,0

            20,00

            6

            9

            V

            Szwarc, Dorian

            1200

            Szkoła Podstawowa w Tuszewie

            4,5

            17,50

            7

            6

            IV

            Grzywacz, Magdalena

            1250

            Szkola Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            4,0

            20,50

            8

            8

            V

            Sternicki, Łukasz

            1200

            Szkoła Podstawowa w Tuszewie

            4,0

            19,00

            9

            23

             

            Stasiuk, Igor

            1000

            Szkola Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            4,0

            19,00

            10

            10

            V

            Szwarc, Filip

            1200

            Szkoła Podstawowa w Tuszewie

            4,0

            18,50

            11

            7

            V

            Puwalski, Filip

            1200

            Szkoła Podstawowa w Tuszewie

            4,0

            15,50

            12

            13

             

            Kalwa, Kacper

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            4,0

            15,50

            13

            12

             

            Kalwa, Jakub

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            4,0

            13,00

            14

            19

             

            Lewandowski, Fabian

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            3,5

            19,50

            15

            15

             

            Klinkusz, Wiktor

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            3,0

            19,50

            16

            26

             

            Waruszewski, Jakub

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            3,0

            18,50

            17

            11

             

            Grzebski, Andrzej

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            3,0

            14,00

            17

            20

             

            Mirosław, Miłosz

            1000

            Szkola Podstawowa w Kurzętniku

            3,0

            14,00

            19

            18

             

            Kwaśniewski, Jacek

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            3,0

            11,00

            20

            21

             

            Robaczewska, Wiktoria

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            2,5

            16,00

            21

            14

             

            Klinkusz, Magdalena

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            2,0

            16,00

            22

            17

             

            Kowalska, Roksana

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            2,0

            16,00

            23

            25

             

            Wanat, Jan

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            2,0

            16,00

            24

            16

             

            Kotewicz, Kacper

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            2,0

            15,00

            25

            24

             

            Tausend, Juna

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            1,5

            11,50

            26

            22

             

            Staniszewski, Adrian

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            0,0

            12,50

             

             

             

            Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - II Liga - 2 edycja – 1 kolejka

            Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Jagielońska 3, 2019-10-19/2019-10-19
            Tempo gry: P'15
            Sędzia: Feliks Stachowicz

            Wyniki - runda 7

            M-ce

            Nr

            Tytuł

            Nazwisko Imię

            Ranking

            Klub

            Pkt.

            MBch.

            1

            6

             

            Kowalczyk, Jakub

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            7,0

            16,50

            2

            9

             

            Olęcki, Jakub

            1000

            Szkoła Podstawowa w Kurzętniku

            6,0

            17,50

            3

            8

             

            Nowak, Jakub

            1000

            Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            4,5

            18,50

            4

            2

             

            Dąbrowski, Tomasz

            1000

            Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            4,0

            19,00

            5

            1

             

            Czołba, Vincent

            1000

            Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim

            3,5

            20,50

            6

            3

             

            Goniszewski, Jan

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lub

            3,0

            16,50

            7

            13

             

            Waruszewski, Igor

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            3,0

            16,00

            8

            12

             

            Wanat, Kacper

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            2,0

            16,00

            9

            11

             

            Trzcinski, Antoni

            1000

            Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            2,0

            15,50

            10

            4

             

            Kijora, Hubert

            1000

            Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim

            2,0

            14,50

            11

            7

             

            Lewandowski, Alan

            1000

            Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

            0,0

            12,50

            12

            5

             

            Kłosowska, Anastazja

            1000

            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

            0,0

            11,00

            12

            10

             

            Piotrowicz, Konrad

            1000

            Szkoła Podstawowa w Kurzętniku

            0,0

            11,00

             

             

             

            Kolejność po I kolejce: Uczestnicy pierwszej Ligi - plus 3 punkty

             

            Miejsce

            Nazwisko i Imię

            Szkoła

            I kolejka

            II kolejka

            Razem

            III kolejka

            Razem

            IV kolejka

            Razem

            1.

            Dziodko Wiktoria

            SP1 NML

            10,0

             

             

             

             

             

             

            2

            Grzywacz Wiktor

            SP1 NML

            9,0

             

             

             

             

             

             

            3

            Szwarc Cyprian

            Tuszewo

            8,0

             

             

             

             

             

             

            4

            Maćkiewicz Filip

            Tuszewo

            8,0

             

             

             

             

             

             

            5

            Licznerski Szymon

            Tuszewo

            8,0

             

             

             

             

             

             

            6

            Szwarc Dorian

            Tuszewo

            7,5

             

             

             

             

             

             

            7

            Grzywacz Magdalena

            SP1 NML

            7,0

             

             

             

             

             

             

            8

            Sternicki Łukasz

            Tuszewo

            7,0

             

             

             

             

             

             

            9

            Stasiuk Igor

            SP 1NML

            7,0

             

             

             

             

             

             

            10

            Szwarc Filip

            Tuszewo

            7,0

             

             

             

             

             

             

            11

            Puwalski Filip

            Tuszewo

            7,0

             

             

             

             

             

             

            12

            Kalwa Kacper

            Zwiniarz

            7,0

             

             

             

             

             

             

            13

            Kalwa Jakub

            Zwiniarz

            7,0

             

             

             

             

             

             

            14

            Kowalczyk Jakub

            Zwiniarz

            7,0

             

             

             

             

             

             

            15

            Lewandowski Fabian

            Zwiniarz

            6,5

             

             

             

             

             

             

            16

            Klinkusz Wiktor

            Zwiniarz

            6,0

             

             

             

             

             

             

            17

            Waruszewski Jakub

            Brzozie Lub

            6,0

             

             

             

             

             

             

            18

            Grzebski Andrzej

            Zwiniarz

            6,0

             

             

             

             

             

             

            19

            Mirosław Miłosz

            Kurzętnik

            6,0

             

             

             

             

             

             

            20

            Kwaśniewski Jacek

            Zwiniarz

            6,0

             

             

             

             

             

             

            21

            Olęcki Jakub

            Kurzętnik

            6,0

             

             

             

             

             

             

            22

            Robaczewska Wiktoria

            Brzozie Lub

            5,5

             

             

             

             

             

             

            23

            Klinkusz Magdalena

            Zwiniarz

            5,0

             

             

             

             

             

             

            24

            Kowalska Roksana

            Brzozie Lub

            5,0

             

             

             

             

             

             

            25

            Wanat Jan

            Brzozie Lub

            5,0

             

             

             

             

             

             

            26

            Kotewicz Kacper

            Brzozie Lub

            5,0

             

             

             

             

             

             

            27

            Tausend Juna

            Brzozie Lub

            4,5

             

             

             

             

             

             

            28

            Nowak Jakub

            SP1 NML

            4,5

             

             

             

             

             

             

            29

            Dąbrowski Tomasz

            SP 1 NML

            4,0

             

             

             

             

             

             

            30

            Czołba Vincent

            SP 2 NML

            3,5

             

             

             

             

             

             

            31

            Goniszewski Jan

            Brzozie Lub

            3,0

             

             

             

             

             

             

            32

            Waruszewski Igor

            Brzozie Lub

            3,0

             

             

             

             

             

             

            33

            Wanat Kacper

            Brzozie Lub

            2,0

             

             

             

             

             

             

            34

            Trzciński Antoni

            SP 1 NML

            2,0

             

             

             

             

             

             

            35

            Kijora Hubert

            SP1 NML

            2,0

             

             

             

             

             

             

             

            Drużynowo / 4 najlepszych zawodników /

             

            Miejsce

            Szkoła

            Punkty

             

            Uwagi

            1

            SP 1 NML

            33,0

             

             

            2

            Tuszewo

            31,5

             

             

            3

            Zwiniarz

            27,5

             

             

            4

            Brzozie Lub

            21,5

             

             

            5

            Kurzętnik

            12,0

             

             

            6

            SP 2 NML

            3,5

             

             

             

            Indywidualnie:

             

            Juniorki 2009 i młodsze

             

            Miejsce

            Nazwisko i Imię

            Szkoła

            Pkt I kolejka

            Pkt II kolejka

            Razem

            Pkt III kolejka

            Razem

            Pkt IV kolejka

            Razem

            1

            Dziodko Wiktoria

            SP 1 NML

            10,0

             

             

             

             

             

             

            2

            Robaczewska Wiktoria

            Brzozie Lub

            5,5

             

             

             

             

             

             

            3

            Kowalska Roksana

            Brzozie Lub

            5,0

             

             

             

             

             

             

            4

            Tausend Juna

            Brzozie Lub

            4,5

             

             

             

             

             

             

             

            Juniorki 2008 i starsze

             

            Miejsce

            Nazwisko i Imię

            Szkoła

            Pkt I kolejka

            Pkt II kolejka

            Razem

            Pkt III  kolejka

            Razem

            Pkt IV kolejka

            Razem

            1

            Grzywacz Magdalena

            SP 1 NML

            7,0

             

             

             

             

             

             

            2

            Klinkusz Magdalena

            Zwiniarz

            5,0

             

             

             

             

             

             

             

            Juniorzy 2009 i młodsi

             

            Miejsce

            Nazwisko i Imię

            Szkoła

            Pkt I kolejka

            Pkt II kolejka

            Razem

            Pkt III kolejka

            Razem

            Pkt IV kolejka

            Razem

            1

            Maćkiewicz Filip

            Tuszewo

            8,0

             

             

             

             

             

             

            2

            Szwarc Dorian

            Tuszewo

            7,5

             

             

             

             

             

             

            3

            Sternicki Łukasz

            Tuszewo

            7,0

             

             

             

             

             

             

            4

            Szwarc Filip

            Tuszewo

            7,0

             

             

             

             

             

             

            5

            Puwalski Filip

            Tuszewo

            7,0

             

             

             

             

             

             

            6

            Kowalczyk Jakub

            Zwiniarz

            7,0

             

             

             

             

             

             

            7

            Lewandowski Fabian

            Zwiniarz

            6,5

             

             

             

             

             

             

            8

            Waruszewski Jakub

            Brzozie Lub

            6,0

             

             

             

             

             

             

            9

            Mirosław Miłosz

            Kurzętnik

            6,0

             

             

             

             

             

             

            10

            Kwaśniewski Jacek

            Zwiniarz

            6,0

             

             

             

             

             

             

            11

            Olęcki Jakub

            Kurzętnik

            6,0

             

             

             

             

             

             

            12

            Wanat Jan

            Brzozie Lub

            5,0

             

             

             

             

             

             

            13

            Kotewicz Kacper

            Brzozie Lub

            5,0

             

             

             

             

             

             

            14

            Czołba Vincent

            SP 2 NML

            3,5

             

             

             

             

             

             

            15

            Goniszewski Jan

            Brzozie Lub

            3,0

             

             

             

             

             

             

            16

            Waruszewski Igor

            Brzozie Lub

            3,0

             

             

             

             

             

             

            17

            Wanat Kacper

            Brzozie Lub

            2,0

             

             

             

             

             

             

            18

            Trzciński Antoni

            SP 1 NML

            2,0

             

             

             

             

             

             

             

            Juniorzy 2008 i starsi

             

            Miejsce

            Nazwisko i Imię

            Szkoła

            Pkt I kolejka

            Pkt II kolejka

            Razem

            Pkt III kolejka

            Razem

            Pkt IV kolejka

            Razem

            1

            Grzywacz Wiktor

            SP 1 NML

            9,0

             

             

             

             

             

             

            2

            Szwarc Cyprian

            Tuszewo

            8,0

             

             

             

             

             

             

            3

            Licznerski Szymon

            Tuszewo

            8,0

             

             

             

             

             

             

            4

            Stasiuk Igor

            SP 1 NML

            7,0

             

             

             

             

             

             

            5

            Kalwa Kacper

            Zwiniarz

            7,0

             

             

             

             

             

             

            6

            Kalwa Jakub

            Zwiniarz

            7,0

             

             

             

             

             

             

            7

            Klinkusz Wiktor

            Zwiniarz

            6,0

             

             

             

             

             

             

            8

            Grzebski Andrzej

            Zwiniarz

            6,0

             

             

             

             

             

             

            9

            Nowak Jakub

            SP 1 NML

            4,5

             

             

             

             

             

             

            10

            Dąbrowski Tomasz

            SP 1 NML

            4,0

             

             

             

             

             

             

            11

            Kijora Hubert

            SP 1 NML

            2,0