Nawigacja

Rekordy szkoły O klubie NAJLEPSZY SPORTOWIEC Zawodnicy Sukcesy Terminy zawodów Terminy treningów Wyniki zawodów Wyniki XX Mikołajkowego skoku wzwyż Klubowe wieści internetowe Wyniki "Czwartków La" Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa

UKS Iskra

Rekordy szkoły

Rekordy do klasy VI

 

dziewczęta

dyscyplina

chłopcy

nazwisko

wynik

nazwisko

wynik

Michalska Magda

8,7 s

60 m

Pietruszyński Cezary

7,9 s

Banacka Karolina

14.84 s

100 m

Wiśniewski Gracjan

13.28 s

Lewandowska Julia

47.66 s

300 m

Szpanelewski Dawid

41,18 s

  Wrzesińska Dominika

1.52.49 s

600/1000 m

Szpanelewski Dawid

3,06.70 s

Lewandowska Julia

4,60 cm

w dal

Pietruszyński Cezary

5,32 m

Zielińska Agata

158 cm

wzwyż

Pietruszyński Cezary

164 cm

Seweryn Klaudia

6.70 m

Kula 3/4 kg

Moczadło Miłosz

10.16 m

Lendzion Małgorzata

45 m

p.palantowa

Milewski Adam

63 m

Michalska Magda

271 pkt

czwórbój

Milewski Adam

315 pkt

 

 

4x100 m

Piceluk Michał
Jankowski Damian
Gorzka Mateusz
Kowalski Łukasz

55,58 s

 

 

Rekordy do klasy VIII

 

dziewczęta

dyscyplina

chłopcy

nazwisko

wynik

nazwisko

wynik

Brodzik Danuta 7,9 s

60 m

Wardowski Tomasz 7,39 s
Wardowska Hanna 12,28 s

100 m

Wojtkowski Piotr 11,94 s
Wardowska Hanna 25,70 s

200 m

Ringwelski Andrzej 24,70 s
Dziąba Marta 43,53 s 300 m Szpanelewski Dawid 38,95 s
Gawińska Wioletta 62,09 s

400 m

Szpanelewski Dawid 54,26 s
Gawińska Wioletta 1,23,9 s

500 m

   
Bilińska Dorota 1,44,6 s

600 m

Szpanelewski Dawid 1,28,86 s
Gawińska Izabella 2,33,0 s

800 m

   
Rychlicka Aneta 3,19,4 s

1000 m

Skonieczka Roman 2,50,1 s
   

1500 m

Zalewski Piotr 4,51,9 s
   

2000 m

Kowalski Zbigniew 6,82,5 s
    110 ppł. Szpanelewski Dawid 16,85 s
    200 ppł. Szpanelewski Dawid 28,08 s
Wardowska Hanna 5,58 m

 w dal

Grzonkowski Rafał 5,89 m
   

trójskok

Bronikowski Dariusz 11,65 m
Mówińska Marzena 163 cm

wzwyż

Ringwelski Andrzej 179 cm
Kugler Elżbieta 55 m

p. palantowa

Malecki Mariusz 70 m
Szwejkowska Aleksandra 8,05 m

kula 4/5kg

Klein Grzegorz 13,26 m
Trunk Krystyna 28,31 m

rzut oszczepem

Błaszkowski Jarosław 45,70 m
Lewandowska Bożena 22,52 m

rzut dyskiem

Klein Grzegorz 41,80 m
Dziąba Marta 326 pkt. czwórbój    
Piotrowicz Zofia
Zakrzewska Dorota
Antoszewska Elżbieta
Pawska Renata
55,7 s

4x100 m

Mamiński Andrzej
Ringwelski Andrzej
Klein Grzegorz
Bronikowski Dariusz
49,8 s

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Nowe Miasto Lubawskie
    13-300 Nowe Miasto Lubawskie
    ul.Jagiellońska 3
  • 56 4742184