• UKS Iskra

• O klubie

• UKS „Iskra” został założony w 1995 r. Zrzesza on uczniów, nauczycieli oraz osoby niezwiązane ze środowiskiem szkolnym. W ciągu 23 lat działalności, czynny udział w pracy klubu brało ponad 1000 osób.

W ciągu tych lat działalności Klubu organizowane zostały różnego typu imprezy tj. zawody sportowe, turnieje klasowe, dyskoteki, festyny oraz obozy sportowe i wyjazdy rekreacyjne na basen. Wszystko to zostało organizowane za pieniądze rodziców, sponsorów oraz dotacje.

W tym roku do Klubu należą 58 osoby, w tym 53 uczniów. Uczęszczają oni na zajęcia  prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz instruktorów. Są to sekcje lekkoatletyki, piłki koszykowej oraz piłki nożnej.