• Znajdziesz tutaj bieżące informacje z życia szkoły, dokumenty obowiązujące w szkole oraz wiele innych informacji
          • Dzień Przedszkolaka

20 września to dzień dedykowany dzieciom uczęszczającym do przedszkoli, bowiem wtedy obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Jego celem jest podkreślenie roli przedszkola w rozwoju społecznym, emocjonalnym i intelektualnym dziecka. To okazja do zabawy, radości oraz integracji przedszkolaków i ich wychowawców.

• Sportowe sukcesy

W czwartek na obiekcie MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim II runda „Nadziei olimpijskich”. Z naszej szkoły brało udział 17 zawodniczek i zawodników pod kierunkiem Andrzeja Czepka. Najlepsze wyniki osiągnęli: 1 miejsce Julia Chełkowska - skok wzwyż 1 miejsce Kacper Jarzębowski - bieg 300m 1 miejsce Nell Mazur – bieg 60m 2 miejsce Nell Mazur - skok w dal 2 miejsce Jakubowska Michalina - bieg 300 m 3 miejsce Antoni Koniszewski - bieg 60 m 3 miejsce Antoni Koniszewski - bieg 300m Pozostali uczniowie biorący udział : Nadolski Piotr, Cherkowska Julia, Wrońska Zuzanna, Krawczyk Wojciech, Kowalski Kacper, Przybyłowski Konrad, Kamiński Bartłomiej, Ruciński Flavio, Staronianskyi Yaroslaw, Zakreta Michał. Gratulujemy osiągniętych wyników

• Narodowe Czytanie

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas 4-8 brali udział w Narodowym Czytaniu "Kordiana" Juliusza Słowackiego. Polonistki przygotowały dostosowany do szkoły podstawowej materiał dotyczący fragmentu utworu i uczniowie rozwiązywali zadania metodą stacji zadaniowych, zapoznając się z twórczością romantycznego autora.

• Cariboo Kids Race

Cariboo Kids Race. Bezpłatne wyścigi i warsztaty na rowerkach biegowych dla przedszkolaków w Nowym Mieście Lubawskim.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1,5 roku do 5 lat na specjalnie przygotowany tor do jazdy na rowerkach biegowych. Stefa towarzysząca Łaciate Mazury MTB ulokowana zostanie na Stadionie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim.

• RSzimJPII

Sobota 21.09.2024