Nawigacja

Adres i kontakt Podstawowe informacje Dyrekcja Nauczyciele Administracja i obsługa Nagrody, certyfikaty i wyróżnienia Historia szkoły Znani absolwenci Jubileusz 50-lecia szkoły Rozkład dzwonków Opieka medyczna Stowarzyszenie "Przyjaciel Szkoły" Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 Konkursy i osiągnięcia Pedagog szkolny Rada Rodziców Harmonogram spotkań z Rodzicami Ulice obwodu szkoły Dodatkowe dni wolne od zajęć dyd. - wychowawczych

O szkole

Konkursy i osiągnięcia

Konkursy w SP 1 i osiągnięcia uczniów

 

 

Rok szkolny 2017/2018

 

Semestr I

Lp.

Nazwa konkursu

Data

Liczba uczestników

Organizatorzy

Laureaci i miejsca

Nauczyciele prowadzący

uczniów

1

2

3

4

5

6

7

4

 

Etap szkolny konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje Oręża Polskiego"

11.2017

 

Mazowiecki Kurator Oświaty i Ministerstwo Obrony Narodowej

Jakub Figurski kl. VII b

Jerzy Resicki

5

Wojewódzki Konkurs "Janusz Korczak - obrońca praw dziecka"

11.2017

drużyna

 

Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

 

I miejsce drużynowe:

Zuzanna Anna Dąbrowska, Mateusz Chełstowski, Kamil Gabiec oraz Bartek Zellma

Ewelina Niścigorska-Bojarska

6

Konkurs przedmiotowy z matematyki – etap szkolny

11.2017

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

Paweł Kowalczyk kl. VIIa

Wioletta Bączek-Samulewicz

Magda Ewertowska

7

 

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego -

etap szkolny

 

   11.2017

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Jakub Figurski kl. VII b

Anna Lendzion

Magda Lemanowska

Ewelina Niścigorska - Bojarska

8

 

Konkurs ogólnopolski MEDITEST

12.2017

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Zuzanna Anna Dąbrowska

Irena Światkowska

 

9

Konkurs czystości

kl. I- III

Od 10.2017 – do V. 2018

Cała społeczność szkolna

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

 

Mariola Lewalska

Anna Falkowska

Krystyna Kwiatkowska

10

 

Szkolny konkurs „Klasa na szóstkę

kl. IV- VI

 

Od 01.10. 2017 do 30.05.2018

 

Cała społeczność szkolna

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

 

 

Rada Uczniowska

Zespół promocji Zdrowia

11

Szkolny konkurs informatyczny

„Bóbr”

11.2017

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

klasy VII

I m.Kamil Gabiec

II m. Oskar Florkowski 

II m. Kacper Bedra

III. Ksawery Kuczkowski

 klasy IV - VI

I m. Miłosz Moczadło kl. VI a

II m. Wiktor Grzywacz kl. VI a

III m. Anna Lendzinowska  kl. V b

Zyta Sadowska

12

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego – etap szkolny

11.2017

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

Paweł Kowalczyk kl. VIIa

Jakub Figurski kl. VII b

Ksawery Kuczkowski kl. VII a

Samuel Schramm kl. VI b

Lucyna Ben Nasr

Łukasz Leszczyński

15

 

Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

 

12.2017

 

Zespół Szkół C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim

IV m. Zuzanna A. Dąbrowska - kl. VIb

VI m. Zuzanna Zielińska - kl. VI a

 

Irena Światkowska

16

 

Etap rejonowy ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje Oręża Polskiego”

 

12.2017

 

Mazowiecki Kurator Oświaty i Ministerstwo Obrony Narodowej

Jakub Figurski kl. VII b

Jerzy Resicki

17

 

Szkolny konkurs plastyczny: "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"

 

12.2017

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

Wiesława Markowska

 

18

 

IX Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

 

01.2018

 

Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku.

3 m. Maja Cieplak

Hanna Szymańska

 

Semestr II

 

Lp.

Nazwa konkursu

Data

Liczba uczestników

Organizatorzy

Laureaci i miejsca

Nauczyciele prowadzący

uczniów

1

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

03.2018 r

 

Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie

 

Jerzy Resicki

2

Ogólnopolski Konkurs Meditest

03.2018 r

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Z.A. Dąbrowska

V m. w kategorii klas VI - VII 

Irena Światkowska

3

Ogólnopolski konkurs

języka angielskiego Olimpus 2017

Sesja zimowa 2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

kl.IV: Julian Kozłowski, Damian Meler

kl.V: Karol Mroczkowski, Dominik Wiśniewski

kl. VI:  Samuel Schramm ,

Igor Petka

klas VII: Paweł Kowalczyk, Dawid Szpanelewski

Lucyna Ben Nasr

Łukasz Leszczyński

4

Miejski Konkurs Ortograficzny

03.2018 r.

 

Urząd Miejski

 w Nowym Mieście Lubawskim

III m. B. Dąbkowski kl. V  b

IV m. K. Polak kl. VIIb

E. Niścigorska-Bojarska

5

Szkolny konkurs recytatorski

"Wiosenne wierszowanie" kl.IV-VII

03.2018 r.

.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. Z. Grześkiewicz kl. IV c

II m. J. Cieplak  kl. IV c

III m. O. Wiśniewska kl. VII a

A. Lendzion,

E. Niścigorska-Bojarska,
M. Lemanowska,

6

Konkurs matematyczny

 klas III

03.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. J. Nowak kl. III b

II m. W. Cymer kl. III a

III m. J. Milewski kl. III b


M. Mamińska, M. Lewalska, A. Falkowska, G. Moczadło

7

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia"

 

03.2018 r.

 

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

I m. J. Figurski kl. VII b

Jerzy Resicki

8

 

Konkurs matematyczny

dla klas II

 

03.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. L. Szpanelewska kl. II a

II m. A. Grześkiewicz kl. II b

II m. M. Pruchniewska kl. II a

J. Wiśniewska, K. Zapałowska

9

 

Konkurs języka angielskiego – eliminacje szkolne kl. III

03.2018 r.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

Łukasz Leszczyński

10

Konkurs ortograficzny

dla klas II

03.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. A. Grześkiewicz kl. II b

II m. S. Rożankowska kl. II b

III m. M. Pruchniewska kl. II a

J. Wiśniewska, K. Zapałowska

11

XXVI edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

03.2018 r.

 

Warmińsko- Mazurskie  Kuratorium Oświaty

 

Irena Światkowska

12

Konkurs ortograficzny

klas III

03.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. W. Cymer - kl. III a

II m. K. Groszewski - kl. III b

III. m. K. Jabłoński  - kl. III c

M. Mamińska, M. Lewalska, A. Falkowska, G. Moczadło

13

Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym – etap miejski

03.2018 r.

 

Komenda Policji Nowe Miasto Lubawskie

I miejsce drużynowe:Aleksandra Lendzinowska, Oktawia Straus, Kacper Bedra i Dawid Kozłowski

Zyta Sadowska
Andrzej Czepek

14

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego kl. III

03.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Im. J. Milewski kl. III b

II m. K. Jabłoński kl. 

III m. W. Cymer kl. III a

Łukasz Leszczyński

15

Międzynarodowy konkurs internetowy

języka angielskiego „The Big Challenge”

04.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1m. Samuel Schramm

2m.Jakub Figurski

3m.Katarzyna Polak

Lucyna Ben Nasr

Łukasz Leszczyński

16

Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym – etap powiatowy

04.2018 r.

 

Komenda Policji Nowe Miasto Lubawskie

IV m. SP 1 – Oktawia Straus
Aleksandra Lendzinowska
Kacper Bedra
Dawid Kozłowski

Zyta Sadowska
Andrzej Czepek

17

XIV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – etap szkolny

 

 

04.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. Jakub Figurski
II m. Dawid Szpanelewski
III m. Samuel Schramm

Lucyna Ben Nasr
Łukasz Leszczyński

20

 

XII Powiatowy Otwarty Turniej Warcabowy Szkół Podstawowych

04. 2018 r.

 

Urząd Gminy

Nowe Miasto Lubawskie

IV m. Mateusz Woldan, Wiktoria Dziodko, Jakub Nowak

Zyta Sadowska

22

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie i Łowiectwie „Las bez Tajemnic”

05.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa

 im. Juliana Tuwima

w Lipinkach

III m. w strzelaniu z wiatrówki – Miłosz Moczadło

Jarosław Kamiński

23

Powiatowy Przegląd Pieśni Papieskiej „Śladami Jana Pawła II „

05.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

III m. SP 1 NML

Hanna Szymańska

24

XIV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – etap powiatowy

05.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

II m Jakub Figurski,
Samuel Schramm
IV m. Dawid Szpanelewski

Lucyna Ben Nas

25

Powiatowy Przegląd
 „W KRAINIE BASNI”

05.2018 r.

 

Starostwo Powiatowe
 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

SP Brzozie
SP Marzęcice
SP 1 NML

Mirosława Mamińska
Marzenna Rykaczewska

 

26

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polskim Czerwonym Krzyżu oraz Udzielaniu Pierwszej Pomocy

 

05.2018 r.

 

PCK Nowe Miasto Lubawskie

I m. SP 1: Bartosz Zelma
Małgorzata Wiśniewska
Zuzanna Zielińska

Irena Światkowska

27

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas I - III

 

05.2018 r.

 

Zespół Szkół w Bratianie

IV m. Lena Szpanelewska – II a

Justyna Wiśniewska

28

 

Szkolny Konkurs Literacki w ramach obchodów Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny

 

05.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Kategoria opowiadanie:
I m. Kacper Orzeł – V a
II m . Anna Samulewicz – V a
III m. Katarzyna Górska – V a
kategoria wiersz:
I m. Zuzanna Grześkiewicz – IV c
II m. Jan Kasprowicz – IV c
III m. Jakub Cieplak – IV c

Anna Lendzion

Ewelina Niścigorska-Bojarska

29

II Powiatowy Konkurs Matematyczny „Moje miasto i powiat w liczbach”

dla klas IV-VI

05.2018 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

III m. SP 1 NML

Wioletta

Bączek-Samulewicz

Magdalena Ewertowska

31

Szkolny Konkurs

 Super Zbieracz

Surowców Wtórnych - makulatura

06.2018 r

.

Cała szkoła

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. IV c
II m V b
III m.I V b

Irena Światkowska

32

Szkolny Konkurs

 Super Zbieracz

Surowców Wtórnych - aluminiium

06.2018 r.

Cała szkoła

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. IV c
II m. VII b
III m. V a

Irena Światkowska

33

Szkolny Konkurs

 Super Zbieracz

Surowców Wtórnych - baterie

06.2018 r.

Cała szkoła

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. V b
II m. VII b
III m. I a

Jarosław Kamiński

34

Szkolny Konkurs Czytelniczy

dla klas I-III

06.2018 r.

Cała szkoła

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I m. kl III a
II m. kl. III d
III m. kl. II a

Wiesława Markowska

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2016-2017

semestr I

Lp.

Nazwa konkursu

Data

Organizatorzy

Laureaci i miejsca

Nauczyciele prowadzący

uczniów

1

Szkolny konkurs

 zbiórki baterii

cały rok

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

 

 

Jarosław Kamiński

2

XVI Dzień Papieski - Konkurs plastyczny – „Jan Paweł II – będziecie świadkami miłosierdzia”

10.2016 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana

Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

kl. I - III

I miejsce –Zofia Malinowska, kl. II b

II miejsce –Tomasz Dąbrowski, k.II b

III miejsce –Anna Jonowska, kl. II b

 kl. IV-VI

I miejsce –Katarzyna Polak, kl. VI a

II miejsce –Julia Tuszyńska, kl. V a

III miejsce –Oliwia Florenc, kl. V b

 

Wiesława Markowska

Elżbieta Lewandowska

3

Konkurs „Detektyw Grosik”

od 10.2016 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

 

Irena Światkowska

4. Konkurs plastyczny  dla klas I - III "Ilustracja do wybranej baśni"  10.2016 r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I miejsce Ignacy Dąbkowski kl. IIa

II miejsce Matylda Rulewska kl. IId

III miejsce Emilia Lange kl. IIIc

wyróżnienie Maciej Lange kl. IIIc

Wiesława Markowska
5. Konkurs plastyczny  dla klas  IV- VI "Projekt okładki do wybranej książki" 10.2016 r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I miejsce Magdalena Czarzyńska kl. VIc

II miejsce Julia Michalska kl. VIc

III miejsce Kamila Płotkowska kl. Va

Wiesława Markowska

6.

Szkolny konkurs zbiórki makulatury i aluminium

cały rok

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

Irena Światkowska

7.

Etap szkolny konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje Oręża Polskiego"

11.2016 r.

Mazowiecki Kurator Oświaty i Ministerstwo Obrony Narodowej

I miejsce - Jakub Figurski kl. VI b

II miejsce - Paweł Kowalczyk kl. VI a

III miejsce - Kamil Gabiec kl. VI a

Jerzy Resicki

8.

Konkurs przedmiotowy z matematyki – etap szkolny

11.2016 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I miejsce - Konrad Pawłowski kl. VI b

II miejsce - Katarzyna Polak - VI a

III miejsce - Szymon Lewandowski - VI a

Wioletta Bączek-Samulewicz

Magda Ewertowska

9.

 

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego -

etap szkolny

 

11.2016 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

uczniowie nie zakwalifikowali się do dalszego etapu konkursu

Anna Lendzion

Magda Lemanowska

Ewelina Niścigorska - Bojarska

10.

Wojewódzki Konkurs "Janusz Korczak - obrońca praw dziecka"

11.2016 r.

Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

II miejsce dużynowe ( Ksawery Kuczkowski, Mateusz chełstowski kamil Gabiec, Bartek Zellma)

Ewelina Niścigorska-Bojarska

11. Powiatowy  Konkurs Fotograficzny 11.2016 r. Starostwo Powiatowe

I miejsce drużynowe

II miejsce drużynowe

Ewelina Niścigorska - Bojarska,

Wioletta Bączek - Samulewicz

12.

 

Konkurs ogólnopolski MEDITEST

12.2016 r.

Ogólnopolskie Centrum Edukacji w Warszawie

4 miejsce –Zuzanna Anna Dąbrowska kl. Vb

15 miejsce- Paweł Kowalczyk kl. VIa

17 miejsce- Aleksandra Zielińska kl. VIc

Irena Światkowska

 

13.

Etap rejonowy ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje Oręża Polskiego”

12.2016 r.

Mazowiecki Kurator Oświaty i Ministerstwo Obrony Narodowej

II - III miejsce - Jakub Figurski kl. VI b

IV miejsce - Kamil Gabiec kl. VI a

Jerzy Resicki

14.

 

Szkolny konkurs plastyczny: "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"

 

12.2016 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

I miejsce - Zuzanna Lenckowska kl. Ia

 II miejsce-  Marta Wojnowska kl. IIIc

 III miejsce - Maja Bendyk kl. Ia

 III miejsce - Tomasz Dąbrowski kl.IIb.    

Wiesława Markowska

Magdalena Ewertowska

15.

 

Olimpus – Sesja Zimowa – ogólnopolski konkurs z języka angielskiego

 

01.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Karol Mroczkowski kl. IV a 36 pkt.

Magdalena Grzywacz kl. IV a - 35 pkt.

Dominik Wiśniewski kl. IV a - 31 pkt.

Samuel Schramm kl. V b - 52 pkt.

Wiktor Grzywacz kl. VI b - 42 pkt.

Igor Petka kl. V b - 40 pkt.

Ksawery Kuczkowski kl. VI a - 51 pkt.

Katarzyna Polak kl. VI a - 48 pkt.

Dawid Szpanelewski kl. VI b - 45 pkt.

Łukasz Leszczyński

16.

 

IX Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

 

01.2017 r.

Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku.

I miejsce - Jakub Cieplak kl. III a

II miejsce - Zofia Mączkowska kl. I a

wyróżnienie - Alicja Kaczerzewska - kl. V a

Hanna Szymańska

 

 

 

 

Semestr II

 

Lp.

Nazwa konkursu

Data

Organizatorzy

Laureaci i miejsca

Nauczyciele prowadzący

uczniów

1

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

3.03.2017 r

Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie

Laureat – Jakub Figurski

Jerzy Resicki

2

Ogólnopolskim Konkursie Meditest

3.03.2017 r

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

4 m. Zuzanna Anna Dąbrowska

Irena Światkowska

3

Ogólnopolski konkurs

języka angielskiego Olimpus 2017

Sesja zimowa 2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

klas IV : Karol Mroczkowski, Magdalena Grzywacz

Dominik Wiśniewski,

klas V : Samuel Schramm, Wiktor Grzywacz

 Igor Petka

klas VI :  Ksawery Kuczkowski, Katarzyna Polak

 Marcin Stawicki

Lucyna Ben Nasr

Łukasz Leszczyński

4

Miejski Konkurs Ortograficzny

10.03.2017 r.

Urząd Miejski

 w Nowym Mieście Lubawskim

3 m. Weronika Groszewska

E. Niścigorska-Bojarska

5

Szkolny konkurs recytatorski

"Wiosenne wierszowanie" kl.IV-VI

16.03.2017 r.

.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Amelia Józefowicz

2 m. Damian Dembiński

3 m. Zuzanna Zielińska

A. Lendzion,

E. Niścigorska-Bojarska,
M. Lemanowska,

6

Konkurs matematyczny

 klas III

17.03.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Igor Kotłowski

2 m.  Kornelia Seweryn

3 m. Jan Kasprowicz


M. Gołębiewska
J. Kowalska

7

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia"

 

03.2017 r.

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

3 m. Jakub Figurski

Jerzy Resicki

8

 

Konkurs matematyczny

dla klas II

 

23.03.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Konrad Jabłoński

2 m. Jakub Nowak

3 m. Wojciech Cymer

Anna Falkowska
Mirosława Mamińska
Gizela Moczadło

9

 

Konkurs języka angielskiego – eliminacje szkolne kl. III

23.03.2017 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Wiktoria Leszko

2 m. Zuzanna Grześkiewicz

3 . Jan Kawiecki

Łukasz Leszczyński

10

Konkurs Ortograficzny

dla klas II

24.03.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Ignacy Dąbkowski

2 m. Wojciech Cymer

3 m. Jan Milewski

Anna Falkowska

Mirosława Mamińska

11

XXV edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

24.03.2017 r.

Warmińsko- Mazurskie  Kuratorium Oświaty

5 m. Aleksandra Zielińska

Irena Światkowska

12

Konkurs ortograficzny

klas III

24.03.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Jan Kasprowicz

2 m Zachariasz Borowski

3 m. Nikodem Golder

M. Gołębiewska
J. Kowalska

13

Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym – etap miejski

31.03.2017 r.

Komenda Policji Nowe Miasto Lubawskie

1 m. Kacper Bedra,

      Aleksandra Pruchniewska,       
      Aleksandra Lendzinowska, Maksymilian Deredas

3 m. Oktawia Straus

Maciej Kordalski

Damian Dembiński

Patrycja Kempkowska

Zyta Sadowska
Andrzej Czepek

14

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego kl. III

31.03.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

3 m. Wiktoria Leszko

Łukasz Leszczyński

15

Międzynarodowy konkurs

języka angielskiego „The Big Challenge”

4.04.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Katarzyna Polak

2 m. Samuel Schramm

3 m. Paweł Kowalczyk

Lucyna Ben Nasr

16

Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym – etap powiatowy

12.04.2017 r.

Komenda Policji Nowe Miasto Lubawskie

3 m. Kacper Bedra,

      Aleksandra Pruchniewska,       
      Aleksandra Lendzinowska, Maksymilian Deredas

Zyta Sadowska
Andrzej Czepek

17

XIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – etap szkolny

 

 

12.04.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Samuel Schramm

2 m. Ksawery Kuczkowski

3 m. Marcin Stawicki

Lucyna Ben Nasr
Łukasz Leszczyński

18

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla Uczniów Klas VI

13.04.2017 r.

Szkoła Podstawowa

w Tereszewie

4 m. Katarzyna Polak

Wioletta

Bączek-Samulewicz

19

Szkolny Konkurs Plastyczny „Pomocna dłoń”

04.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Oliwia Wiśniewska

2 m. Oliwia Florenc

3 m. Anna Samulewicz

Wiesława Markowska

20

XXXV Powiatowy Konkurs Recytatorski “Spotkania z Poezją”

24.04.2017 r.

MCK Nowe Miasto Lubawskie

Wyróżnieni: Zuzanna Grześkiewicz – III a

Amelia Józefowicz – IV a

Damian Dembiński- V b

M. Rykaczewska

A. Lendzion

E. Niścigorska-Bojarska

21

 

XI Powiatowy Otwarty Turniej Warcabowy Szkół Podstawowych

27.04. 2017 r.

Urząd Gminy

Nowe Miasto Lubawskie

4 m. Wiktoria Dziodko

Bartosz Jakubowski

Bartosz Dąbrowski

Magdalena Grzywacz

Wiktor Grzywacz

Paweł Korzeń

Zyta Sadowska

22

Międzydiecezjalny Festiwal Pieśni Papieskiej

29.04.2017 r.

Parafia Stara Kiszewa

3 m. Chór szkolny „Bemolki”

Hanna Szymańska

23

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie i Łowiectwie „Las bez Tajemnic”

09.05.2017 r.

Szkoła Podstawowa

 im. Juliana Tuwima

w Lipinkach

Udział: Miłosz Moczadło

Wiktor Grzywacz

Jarosław Kamiński

24

Powiatowy Przegląd Pieśni Papieskiej „Śladami Jana Pawła II „

11.05.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

2 m. Chór „Bemolki”

Hanna Szymańska

25

XIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – etap powiatowy

15.05.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Samuel Schramm

Lucyna Ben Nas

26

Konkurs Plastyczny „Najlepszy rysunek piramidy zdrowia”

15.05.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Kl. I-III 1 m. Lena Gołębiowska

2 m. Zofia Mączkowska

3 m. Tomasz Dąbrowski

Kl. 0   1 m. Michalina Lange

2 m. Martyna Zambecka

3 m. Sebastian Opasik

Mirosława Mamińska

Justyna Wiśniewska

Anna Dembowska

Danuta Zdunkowska

27

Powiatowy Przegląd
 „W KRAINIE BASNI”

19.05.2017 r.

Starostwo Powiatowe
 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

Mirosława Mamińska
Marzenna Rykaczewska

 

28

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polskim Czerwonym Krzyżu oraz Udzielaniu Pierwszej Pomocy

 

22.05.2017 r.

PCK Nowe Miasto Lubawskie

1 m. Bartosz Zelma

Aleksandra Zielińska

Zuzanna Anna Dąbrowska

Zuzanna Dąbrowska

Irena Światkowska

29

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas I - III

 

25.05.2017 r.

Zespół Szkół w Bratianie

2 m. Konrad Jabłoński

2 m. Igor Kotłowski

Jagoda Kowalska
Gizela Moczadło

30

 

Szkolny Konkurs Literacki w ramach obchodów Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny

 

25 05.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Nikodem Zakrzewski

2 m. Miłosz Moczadło

3 m. Maria Grabowska

Anna Lendzion

Ewelina Niścigorska-Bojarska

31

Szkolny Konkurs Literacki „Pomaganie jest fajne”

05.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Damian Dembiński

2 m. Aleksandra Markowska

3 m. Zuzanna Anna Dąbrowska

Ewelina Niścigorska-Bojarska

Anna Lendzion

32

Konkurs Plastyczny „Rodzina pełna miłości”

25.05.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Julia Tuszyńska

2 m. Anna Lendzinowska

3 m. Oliwia Wiśniewska

Wiesława Markowska

 

33

I Powiatowy Konkurs Matematyczny „Moje miasto i powiat w liczbach”

dla klas IV-VI

25.05.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

4 m. Konrad Pawłowski

Wioletta

Bączek-Samulewicz

34

Konkurs „Detektyw Grosik”

06.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. Laura Pedrotti – VI c

2 m. VI a

3 m. Natalia Zakrzewska – IV a

 

Irena Światkowska

 

35

Szkolny Konkurs

 Super Zbieracz

Surowców Wtórnych - makulatura

06.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. IV b

2 m. III b

3 m. IV a

M. Lemanowska

M. Mączkowska

A. Lendzion

36

Szkolny Konkurs

 Super Zbieracz

Surowców Wtórnych - aluminiium

06.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. VI b

2 m. III b

3 m. III d

 

W. Bączek –Samulewicz

M. Mączkowska

M. Gołębiewska

37

Szkolny Konkurs

 Super Zbieracz

Surowców Wtórnych - baterie

06.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1 m. II d

2 m. VI b

3. O1

M. Lewalska

W. Bączek – Samulewicz

 

38

Szkolny Konkurs Czytelniczy

dla klas I-III

06.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

Kl. I – III: 1 m. II d

2 m. II a

3 m. III a

Kl. IV – VI: 1 m. V a

2 m. IV a

3 m. V b

M. Lewalska

A. Falkowska

M. Rykaczewska

W. Markowska

A. Lendzion

E. Niścigorska - Bojarska

39 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 22.06.2017 r. Polskie Towarzystwo Matematyczne

wyróżnienia

Julia Dreszler kl. II a

Katarzyna Polak kl. VI a

Wiktor Grzywacz kl. V a

 

Anna Falkowska

Wioletta Bączek - Samulewicz

 

40

Szkolny konkurs

"Mistrz Rachowania"

22.06.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

 

kl. IV

1 m. Magdalena Grzywacz kl IV a 

2 m. Bartosz Artuszewski kl. IV a

3 m. Kacper Hincmann kl. IV a

kl. V

1 m. Wiktor Grzywacz kl. V a

2 m. Miłosz Moczadło kl. V a

3 m. Olga Cielecka kl. V b

kl. VI

1 m. Katarzyna Polak kl. VI a  

2 m.Paweł Kowalczyk kl. VI a

3 m. Dawid Szpanelewski kl. VI b

 

Magdalena Ewertowska

 

 

 

Wioletta Bączek - Samulewicz

 

 

 

 

Wioletta Bączek - Samulewicz

41

Szkolny konkurs
„Klasa na szóstkę”

 

Cały rok

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim

1m. IV a

2m. IV b

3 m. V a

Anna Lendzion

Magdalena Lemanowska

Wiesława Markowska

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Nowe Miasto Lubawskie
    13-300 Nowe Miasto Lubawskie
    ul.Jagiellońska 3
  • 56 4742184