Strona główna
Finał akcji charytatywnej
Dzisiaj 25 czerwca dokonano przekazania karmy oraz akcesoriów dla kotów na rzecz Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „Przytul Psisko” w Nowym Mieście Lubawskim.Dary zostały przekazane przedstawicielom stowarzyszenia i stanowią wynik szkolnej zbiórki charytatywnej.Koordynatorami akcji byli uczniowie kl
Apel podsumowujący rok szkolny 2025/2026
Dziś rano odbył się ostatni apel w tym roku szkolnym. Rozdano nagrody, wyróżnienia, dyplomy wszystkim uczniom, którzy angażują się w różne konkursy - artystyczne, biblioteczne, fotograficzne, historyczne, geograficzne, językowe czy matematyczne. Wyróżniono sportowców oraz uczniów, którzy udzielają się w różnego rodzaju aktywnościach na rzecz szkoły. Wybrano również tegorocznych Świetlików. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, liczymy na równie owocną pracę w przyszłym roku szkolnym.
Pożegnanie Absolwentów
24 czerwca 2026 r. o godz. 14.00 w pięknej scenerii nowomiejskiego kinoteatru „Harmonia” odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w
Nowym Mieście Lubawskim.
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością następujący goście: Kierownik Referatu Oświaty,
Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Pani Krystyna Wójcik-Wiśniewska, która reprezentowała
Czytanie na polanie w szkolnym ogrodzie
9W miniony piątek uczniowie klas 1–3 wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – akcji „Czytanie na polanie”. Korzystając z pięknej pogody, przenieśliśmy się do naszego szkolnego Ogrodu, gdzie wśród zieleni i promieni słońca dzieci mogły wspólnie odkrywać radość płynącą z czytania.Spotkanie upłynęło w
Logowanie
Godziny dzwonków
Czwartek 25.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
