• Piłkarskie pożegnanie wakacji

• W dniu 24.08.2023 r. na boisku naszej szkoły odbył się turniej piłki nożnej "Pożegnanie lata". Uczestniczyło w nim 48 zawodników. Zawody przeprowadził i sędziował trener piłki nożnej pan Artur Marcfeld. Wygrała w nim drużyna GKS Dzik, 2 miejsce zajęli zawodnicy z FC Kakaszki, 3 miejsce FC Komary. Turniej został zrealizowany jako podsumowanie zajęć sportowych, które odbywały się podczas wakacji na szkolnym boisku dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego z Nowego Miasta Lubawskiego.

• Ostatnie pożegnanie

• Z żalem żegnamy Ś.P. Teresę Napiórkowską, która odeszła do wieczności. Pani Teresa była wieloletnią katechetką w naszej szkole. Angażowała się zawsze w swojej pracy w akcje dotyczące patrona szkoły Jana Pawła II czy wolontariatu, a poza tym była wspaniałym pedagogiem i koleżanką.

Rodzinie Zmarłej składam w imieniu Społeczności Szkoły wyrazy współczucia.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1

• PIKNIK Z CZYŚCIOCHAMI JUŻ ZA NAMI!

• W poniedziałek 7 sierpnia w godzinach 10-14 w naszej szkole odbył się Piknik z Czyściochami, organizowany przez firmę Rossmann. Czyściochowa ekipa spisała się na medal. Najmłodsi mogli w tym dniu spotkać się z Czyściochami na żywo oraz wziać udział w konkursach z nagrodami. Niewątpliwą atrakcją były zabawy z animatorami oraz pokaz magika. Było również wiele stref tematycznych, a w nich: wielkie bańki mydlane, zmywalne tatuaże i kolorowe stylizacje, dmuchaniec, kącik plastyczny. To była super przygoda! Zapraszamy do fotorelacji!

Dziękujemy frmie Rossmann za wspaniałą zabawę!