• Przyroda

• Konkursy

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU ZBIÓRKI

BATERII W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

1. Cel konkursu:  Wykazanie korzyści płynących ze zbiórki baterii.

• Wykazanie korzyści płynących ze zbiórki baterii.
            • Zachęcanie wszystkich do prowadzenia w domach selektywnej zbiórki odpadów.
            • Uświadamianie i utrwalanie zachowań proekologicznych.

2. Organizator konkursu:

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub.
            • Koordynator konkursu: Jarosław Kamiński

3. Warunki konkursu i jego przebieg:

• Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów naszej szkoły.
            • Uczniowie mogą prosić o wsparcie w zbiórce baterii rodzinę, znajomych, sąsiadów, instytucje, zakłady pracy.
            • Baterie zbierane są przez całą klasę i następnie przekazywane do koordynatora konkursu.
            • Zbiórka baterii odbywa się od 10 września 2018 roku do 10 maja 2019 roku.

4. Kryteria oceny:

• Ilość (w kilogramach) zebranych w ciągu roku szkolnego baterii przypadająca na jednego ucznia danej klasy.

5. Ogłoszenie wyników konkursu.

• Najbardziej aktywne klasy zostaną wyróżnione i nagrodzone dyplomami w czerwcu 2019r.

Koordynator konkursu

Jarosław Kamiński