• Dni adaptacyjne

• Początek przygody z przedszkolem jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka. Aby pomóc zarówno dzieciom jak i rodzicom zminimalizować stres oraz wszelkie obawy związane z pierwszymi dniami pobytu w przedszkolu organizowane są dni adaptacyjne. W tym roku zajęcia te odbyły się w dniach 27-29 sierpnia. W tym czasie, dzieci  miały okazję poznać swoich nauczycieli, koleżanki i kolegów z grupy. Sprzyjały temu prowadzone przez opiekunów liczne zabawy integracyjne takie jak: zabawy muzyczno-ruchowe, wspólne tańce, gry oraz zabawy w kącikach tematycznych. Dzieci miały również okazję spędzenia czasu na placu zabaw, gdzie pod czujnym okiem nauczycielek oddały się beztroskiej zabawie. Każdy dzień był przepełniony licznymi atrakcjami oraz dostarczył dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że po uczestniczeniu w zajęciach adaptacyjnych oraz wspólnych zabawach, przedszkolaki we wrześniu będą czuły się bezpieczniej i pewniej w nowej  dla  nich sytuacji.  (AD)

• Inauguracja - 3 IX o godz 10.00

• Uprzejmie informujemy, że uroczystość Inauguracji Roku Szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy Jagiellońskiej odbędzie się w dniu 03 września 2018 roku o godz 10.00. Uczniom, którzy będą potrzebowali tego dnia opieki Szkoła zapewnia miejsce w świetlicy.