• Wypoczynek letni w szkole

• Dobiegł końca wypoczynek letni w naszej szkole 🏖️🏝️ Druga połowa lipca obfitowała w wiele zabawy, ale również nauki. Stworzyliśmy piękne prace plastyczne, korzystaliśmy z pogody na świeżym powietrzu ☀️⚽🏐🏸 W ostatnim tygodniu odwiedziły nas Pani policjantka asp. Ludmiła Mroczkowska oraz Pani Joanna Rumińska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Panie zaznajomiły dzieci z zasadami bezpieczeństwa i higieny, jakich powinny przestrzegać podczas wakacji i nie tylko. Na koniec wakacyjnego wypoczynku dzieci otrzymały dyplomy oraz drobny upominek 🏅🎁 i zgodnie stwierdziły, że był to miło i kreatywnie spędzony czas 😊

• Półkolonie

• Mija drugi tydzień półkolonii letnich w naszej szkole. Każdego dnia korzystamy z pięknej pogody i przebywamy na boisku lub placu zabaw. Na dzieci codziennie czekają nowe atrakcje: zabawy integracyjne, ciekawe prace plastyczne, pogadanki na temat zdrowia i bezpieczeństwa, konkursy z nagrodami. W tym tygodniu wybraliśmy się na spacer na rynek i dla ochłody zjedliśmy pyszne lody. Niespodzianką dla dzieci był seans filmowy z przekąską w postaci popcornu. Przed nami kolejne dwa tygodnie świetnej zabawy!

• Piknik z Czyściochami w naszej placówce!

• Z przyjemnością ogłaszamy, że w naszej placówce odbędzie się Piknik z Czyściochami, organizowany przez firmę Rossmann. Ugościmy na nim bohaterów Czyściochowa – krainy, w której nauka higieny jest wspaniałą przygodą!

Podczas wydarzenia dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji. Między innymi:

• zrobić sobie zdjęcie z ulubionym Czyściochem,
              • brać udział w konkursach z nagrodami,
              • bawić się z animatorami na scenie,
              • odwiedzić strefy tematyczne, w których czekają wielkie bańki mydlane, zmywalne tatuaże i kolorowe stylizacje włosów.

To będzie niezapomniane wydarzenie, którego z całą pewnością nie możecie przegapić! Serdecznie zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami i opiekunami, a także wszystkich, którzy wraz z nami chcą świętować w rytmie Czyściochowych piosenek! Piknik odbędzie się w dniu 7 sierpnia 2023, w godzinach 10-14.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie: https://rsmn.pl/Pikniki_z_Czysciochami

Do zobaczenia!