• Dzień Postaci z Bajek

• Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy niezwykły Dzień Postaci z Bajek! 🧜‍♀️ 🦹‍♂️

Podczas tej wyjątkowej okazji dzieci przebrały się za swoje ulubione postacie z bajek, co sprawiło im ogromną radość.

Nie zabrakło także emocjonujących zabaw muzyczno-tanecznych, a bajkowa dyskoteka okazała się prawdziwym hitem – dzieci tańczyły i śpiewały do ulubionych piosenek z bajek.

Następnie przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w seansie bajkowym, gdzie mogły śledzić przygody swoich ukochanych bohaterów na dużym ekranie.

Było także miejsce na sprawdzenie wiedzy, gdyż dzieci wzięły udział w quizie dotyczącym bajek. To była świetna okazja do podzielenia się swoją wiedzą i dowiedzenia się nowych rzeczy o swoich ulubionych postaciach.

Nauczyciele wychowania przedszkolnego w ramach tego święta przygotowali także wspaniałe przedstawienie pt. "Śpiąca Królewna", które dzieci oglądały z zachwytem.

Na koniec dnia, każdy miał możliwość wyboru kolorowanki z ulubioną postacią z bajki bądź włączyć się w tworzenie kolorowanki XXL.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie cudownych przebrań, a dzieciom za pozytywną energię, jaką przynieśliście do naszego przedszkola. To był niezapomniany dzień! 🌟🧚🎉

• Podaruj książkę bibliotece szkolnej

• ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI:

"PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ"

Jeśli masz w domu książkę, której już nie czytasz i chcesz się nią podzielić z innymi – podaruj ją naszej bibliotece!

Wzbogaci to księgozbiór i przyczyni do rozwoju czytelnictwa
              w naszej szkole.

Prosimy o książki w dobrym stanie :)

Do każdej podarowanej książki zostanie wklejona karteczka z informacją
              o darczyńcy: "Pozostaw po sobie ślad..."

Akcja trwa do 22 GRUDNIA 2023 r.

Osoby, które podarują książki otrzymają pamiątkowe dyplomy, a ci, którzy podarują ich najwięcej: drobne nagrody – niespodzianki :)

Pamiętaj! Książka czytana żyje dłużej!!!

Za wszystkie przyniesione książki z góry serdecznie dziękujemy!